piątek, 6 maja 2016

hasztagśąę


IMIĘ: Kiedyś miał na imię Saahal, ale zmienił je na znacznie krótszą formę - Saha.
PSEUDONIM: Dzięki jednej poznanej po drodze waderze ma ksywkę Czacha. Saha-Czacha. 
WIEK: 3,5 roku
PŁEĆ: Basior
RASA: Kaberu z domieszką innej rasy wilka. Inaczej wilk etiopski.
HIERARCHIA: Alfa
STANOWISKO: Wojownik
CHARAKTER: Sahy nie da się opisać w dwóch zdaniach, to na pewno. Prawdziwe oblicze tego basiora jest pełne szacunku do otaczającego go świata, natury. Przez większość czasu stara się zachować stoicki spokój, zastanowić się nad każdą sprawą i dokładnie ją przeanalizować. W związku z tym nie podejmuje żadnych decyzji pochopnie. Zdarza mu się zrobić coś szalonego, co może skończyć się źle. Saha nie jest typem wilka, który jest całkowicie zdrowy na umyśle. Uwielbia ryzyko, adrenalinę. Często robi rzeczy, które są niezgodne z jego codziennym zachowaniem. Tym, które jest znane dla zwykłych członków. Jeśli uda ci się bliżej go poznać to zorientujesz się, że bez względu na wszystko Saahal pozostaje sobą. Nigdy się nie poddaje i podejmie każde wyzwanie bez względu na to jak jest trudne. Ma odważne serce, szlachetne i lojalne wobec innych. Zawsze walczy do końca, nie zważając na to czy przegrał już walkę. Dla niego zawsze jest jeszcze szansa. Sił w życiu i chwilach słabości dodaje mu jego ulubiony cytat, którym kieruje się przez większość czasu: "Jeśli się cofam, to tylko po to by wziąć rozbieg". Mimo ran zawsze wstanie, gotów spróbować jeszcze raz. 
Od czasu do czasu ujawnia się w nim ta bardziej agresywna strona, wredna, wściekła. Nie dająca się sprowokować, aczkolwiek jeśli straci cierpliwość bez wahania może chcieć skręcić ci kark.
Na początku przyjaźni ten basior jest nieufny i lekko wredny no i właśnie agresywny. Kiedy zacznie ci ufać zobaczysz, że naprawdę może być dobrym przyjacielem. Dotrzymuje słowa, no, może trochę. Pomoże jeśli umie i pozostanie ci wierny. Zdecydowana większość powyższych cech jest taka poważna... Nie, Saha potrafi się śmiać, żartować. Ma specyficzne poczucie humoru. Możesz je odebrać tak jakby był wredny, bo używa ironii i tak szlachetnego języka o nazwie "sarkazm". Umie śmiać się z siebie, nie przeszkadza mu to, że niektórzy myślą, że jest wariatem, w końcu nie ładnie jest kłamać. Sam Saha czasami nagina prawdę, ale: nikt nie jest idealny, a tym bardziej on. 
Resztę charakteru tego wilka poznaj sam, bo ja więcej z siebie nie wycisnę, a ty pewnie już jesteś zanudzony tym opisem. Tak, więc pozdrowienia.
APARYCJA: Saha ma rdzawe futro z białymi łapami, fragmentem ogona i pyskiem. Jego nogi są chude, ale wytrzymałe i silne. Ma dość duże uszy, dzięki którym bardzo dobrze słyszy. Końcówka jego ogona ma kolor czarny, podobnie jak nos oraz opuszki łap. Z wyglądu jest podobny do lisa lub szakala, ale jest od nich większy. Kaberu osiągają 65 cm wzrostu, ale dzięki domieszce innej rasy wilka Saha mierzy 78 cm. Nie jest specjalnie silny, ale umie walczyć, szybko biegać oraz pokonywać długie dystanse bez większego problemu.
RODZINA: Opuścił rodzinę i założył watahę, dlatego nie wie co się z nią stało.
ZAUROCZENIE: Chwilowo brak.
PARTNER: Może kiedyś rozważy tęsprawę, ale puki co mu się nie śpieszy.
POTOMSTWO: Nigdy w życiu.
INNE: 
WŁAŚCICIEL: apples

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz